o firmie

Poznaj nas

 

Przedsiębiorstwo Bau - Tech powstało w 2001 roku na bazie wieloletniego doświadczenia w branży piekarniczej. Lata praktyki i wnikliwej obserwacji zmieniających się trendów, sprawiły że postanowiliśmy wejść na rynek z propozycją nowoczesnych rozwiązań.

Pomimo że zasadnicze elementy produkcji pieczywa pozostają od lat te same, to jednak korzystając z możliwości techniki możemy otrzymać w masowej produkcji pieczywo smaczne i zdrowe, jednocześnie opłacalne w produkcji. W ciągu kilkunastu lat naszej działalności udało nam się wypracować solidną markę i zaufanie klientów.

Zapewniamy urządzenia fabrycznie nowe, bezawaryjne, z możliwością niezbędnego przeszkolenia. Naszą ambicją jest świadczenie coraz lepszych usług a co za tym idzie zadowolenie nabywców. Dzięki temu że piekarnictwo jest naszą pasją, służymy pomocą i chętnie dzielimy się inspiracjami w technice wypieku pieczywa. We współpracy z klientami podchodzimy do każdego zamówienia indywidualnie, mając na celu dopasowanie oferty do potrzeb i możliwości kupującego.